Cześć,

Webdeo.pl jest skromną teczką amatora pisarstwa.  

Znajdziesz tutaj literackie opowiadania, publicystykę i recenzje książek, seriali oraz filmów. Poświęcam wiele czasu na poszukiwania tułających się po mojej głowie myśli. Podejmuję zatem tematy ze zwykłego życiu, tego co czytam i oglądam, a nawet w Kogo wierzę. Najbardziej zajmuje mnie odkrywanie samego siebie. Nie mam więc ambicji rozstrzygać tutaj jaki jest świat oraz jacy są ludzie. Próbuję po prostu zrozumieć kim jestem ja oraz to jaka jest otaczająca mnie rzeczywistość. Toteż snuję opowieści, gadam jak najęty i amatorsko komentuję. Ciągle mam coś do przekazania.


Jak już zostało powiedziane w bocznym panelu, przy moim zdjęciu – zajmuję się pisaniem. Nieprzerwanie rozwijam się w tym kierunku. Powoli krystalizuje się jakiś autorski styl oraz konkretne tematy. Najważniejsze dla mnie jest tworzenie własny opowieści, w których zawieram tematy związane z kroczeniem przez życie. Takim temat jest na przykład droga jako dojrzewanie do czegoś, przez którą człowiek kroczy idąc przez życie. Toteż piszę opowiadania. Próbuję w nich zamknąć obrazy, które sam postrzegam. Tymczasem piszę również o innych dziełach i dziełkach kultury. Zachwycam się na przykład „Ziemiomorzem” Ursuli K. Le Guin, czy też przygodami załogi kosmicznego statku „Enterprise” w serialu Star Trek. Tych komentarzy do dzieł kultury jest oczywiście więcej u mnie, zatem polecam po prostu poszukać. Poza tym w gąszczu moich prac znajdziesz felietony oraz artykuły. Pierwsze wydają się luźnymi tekstami, drugie są z kolei próbą interpretowania otaczającej rzeczywistości, przybierają więc formę filozoficznych mini-esejów.

Tytuł tej strony brzmi „o autorze”. Tymczasem do tej pory zostały zapisane zdania o pracy jaką wykonuję. Toteż ku gwoli zrozumienia, chciałbym być postrzegany właśnie poprzez ową pracę. Nie posiadam znanego nazwiska oraz przemawiających za mną znajomości. Nie zostałem do tej pory laureatem prestiżowych konkursów. Nie chcę również nadrabiać tych rzeczy tworzeniem zajmującego wizerunku. Możemy zatem śmiało tutaj powiedzieć, że jestem nikim ważnym. Nie przeszkadza mi nic a nic takie określenie. Jestem bowiem zwykłą, szarą osobą zajmującą się pisaniem i szukam wydawców oraz miejsc, przy których mógłbym realizować swoją pracę, a ta strona jest po prostu zbiorem moich autorskich tekstów, jest moją teczką czy portfolio. Natomiast to czy jestem warty uwagi oraz czy tutejsze pisanie opłaca się publikować, najlepiej można rozeznać czytające moje prace. 

Kontakt do mnie ☞ kontakt@webdeo.pl ☜


Spis tekstów wszelakich znajdziesz klikając tutaj ➭ Spis rzeczy

Z bocznego panelu po prawej stronie przydane są ⤵

  • Szukajka – wpisujesz hasło i sprawdzasz czy gdzieś się pojawiło. 
  • Panel kategorii – wybierasz tę która cię interesuje.
  • Zbiór tagów – hasła, które nawigują po zapisanej tutaj treści

Zajrzyj także ⤵

Do Białej Moreli ➭ http://www.bialamorela.pl 

Do Pani JAK ➭ http://www.jakpotrzeba.pl